Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 8985 Kostium strażaka Henry'ego z akcesoriami

Klein 8985 Kostium strażaka Henry'ego z akcesoriami

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna.
Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka.

Zestaw 8985 zawiera same najpotrzebniejsze akcesoria strażackie. Wspaniały mundur strażacki w uniwersalnym rozmiarze oraz czerwony hełm ochronny to oczywiście najbardziej imponujące elementy tego zestawu. Uzupełnienie stanowią gaśnica ręczna, do której można nalać wody i pryskać nią poprzez naciskanie dźwigni, imitacja megafonu, łom oraz odznaka strażacka. Wszystko służy bezpiecznemu i sprawnemu przeprowadzeniu akcji! Mundur uszyty jest z wysokiej jakości tkaniny, zapinany na rzepy. Naszyte paski odblaskowe zapewniają widoczność z dużej odległości, dodatkowo na mundurze znajdują się uchwyty zapinane na rzepy, w których można zamocować znajdujące się w zestawie akcesoria. Strażak musi przecież mieć je zawsze przy sobie. Na rękawach znajdują się obrazki z motywem strażackim.

W skład zestwu wchodzą:
 - mundur (rozmiar uniwersalny, wielkość: ok. 64 x 56 cm)
 - gaśnica, 
 - czerwony hełm strażacki, 
 - megafon - atrapa,
 - łom / brecha,
 - odznaka.
 
wysokość gaśnicy: około 25 cm

zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.