Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 8996 Nożyce ratownicze, strażackie

Klein 8996 Nożyce ratownicze, strażackie

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna.

Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka.

Nożyce strażackie wykonane są bardzo solidnie z grubego tworzywa. Są bardzo proste w obsłudze, ponieważ mocuje się je do ręki dziecka (na zewnątrz dłoni) za pomocą szerokiego paska zapinanego na rzep (regulacja objętości). W celu poruszania ostrzami dziecko dłonią pociąga za dźwignię. Wszystkie krawędzie nożyc są zaokrąglone i bezpieczne i dla dzieci. Kolorystyka zabawki przypomina prawdziwe narzędzie. Na wierzchu znajduje się obrazek ze strażakiem.
Zabawka wielkością dostosowana jest dla dzieci, tak aby jej obsługa nie sprawiała problemu.

Charakterystyka produktu:

  • wymiary nożyc: 32 cm długości x 14 cm szerokości x 8 cm głębokości
  • wymiary opakowania: 35 x 18 x 9 cm
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia;

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.