Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 8953 Zestaw strażaka deluxe 6el.

Klein 8953 Zestaw strażaka deluxe 6el.

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna.
Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka.

Zestaw 8953 zawiera wszystkie najważniejsze akcesoria strażackie. Przede wszystkim srebrny hełm strażacki oraz gaśnicę plecakową, a także atrapę telefonu komórkowego, rękawice ochronne, łom i siekierę (oczywiście wykonaną z tworzywa sztucznego, nie posiadającą żadnych ostrych krawędzi). Hełm na licencji MSA w kolorze srebrnym posiada szybkę ochronną, która nie jest opuszczana, z tyłu natomiast - tak jak w rzeczywistości - znajduje się czarna peleryna osłaniająca szyję. Do zbiornika gaśnicy, który dziecko zakłada na plecy, można nalać wody i za pomocą pistoletu połączonego wężykiem ze zbiornikiem gasić pożar wodą! Czy może być większa frajda? Wszystko służy bezpiecznemu i sprawnemu przeprowadzeniu akcji strażackiej!

W skład zestwu wchodzą:
- gaśnica plecakowa (40x28x9cm),
- hełm strażacki,
- telefon,
- rękawice robocze,
- łom,
- siekiera

- wymiary opakowania: 32 x 33,5 x 50 cm
- zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.