Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 8950 Zestaw strażacki średni

Klein 8950 Zestaw strażacki średni

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna.
Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka.

Zestaw 8950 zawiera same najpotrzebniejsze akcesoria strażackie. Przede wszystkim maska gazowa (imitacja) zakładana na głowę na materiałowych paskach regulowanej długości. Gaśnica ręczna, do której można nalać wody i pryskać nią poprzez naciskanie dźwigni oraz imitacja megafou. Mamy tu także prawdziwą latarkę - oczywiście w kolorze czerwonym, a także atrapę telefonu komórkowego, gwizdek i plakietkę, na której umieszczamy dane strażaka. Wszystko służy bezpiecznemu i sprawnemu przeprowadzeniu akcji strażackiej!

W skład zestwu wchodzą:
 - gaśnica, 
 - maska gazowa, 
 - latarka (potrzebne baterie 2 x R6, nie dołączone)
 - gwizdek-zabawka, 
 - telefon, 
 - megafon,
 - plakietka imienna

wymiary opakowania: 40 x 32 x 10 cm
wysokość gaśnicy: około 25 cm
wysokość latarki: około 14 cm
zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia
zestaw wymaga użycia 2 baterii AA, R6 (brak w zestawie)

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.