Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 2817 Parking Bosch 4 poziomy

Klein 2813 Parking Bosch 4 poziomy

Firma Theo Klein GmbH jest specjalistą w rozpieszczaniu chłopców. Oprócz szerokiej gamy narzędzi, stworzyła także bogatą ofertę dla małych wielbicieli motoryzacji. Znajdziemy tu zarówno pojazdy większych rozmiarów z możliwością przebudowy za pomocą dołączonych narzędzi, fantastyczne pojazdy do piasku na licencjach Volvo i Hot wheels jak i szeroki wybór parkingów z torami , które dostosowane są do klasycznych resoraków. Pewne jest, że każda z tych zabawek zapewni dziecku godziny świetnej, kreatywnej zabawy. Rodzice mogą jak zwykle być spokojni o spełnione normy bezpieczeństwa. Także jakość wykonania zabawek spełnia najwyższe wymagania i zapewnia ich trwałość oraz łatwość użytkowania.

Wspaniała zabawka dla małych wielbicieli motoryzacji, posiadających w swojej kolekcji mnótwo aut. Wreszcie znajdą one swoje miejsce na parkingu lub będą ścigać się między sobą na 5-cio piętrowej pętli.

4-poziomowy garaż samochodowy z serii zabawek Bosch Service, został zaprojektowany tak, aby mógł służyć dzieciom jako uniwersalny 4 piętrowy parking. Poszczególne poziomy połaczone są półprzezroczystym, elastycznym, błękitnym, torem biegnącym od najwyższego piętra na sam dół. Tor stworzono tak, aby mogły po nim zjeżdżać zarówno małe samochodziki, jak i te trochę większe. Mianowicie, po jednej stronie tor podzielony jest na pół barierką tworzącą 2 równoległe tory wyścigowe, a po drugiej - mamy jeden szeroki tor. Zmiana rodzaju toru następuje poprzez wypięcie go i odwrócenie "do góry nogami". Jest to bardzo prosta czynność. 
Parking ten wyposażony jest w windę, którą można przemieszczać dwa samochodziki jednocześnie między piętrami. Windę obsługuje się, obracając szyld Bosch Service, znajdujący się na szczycie garażu, dzięki czemu linka podtrzymująca windę zwija się bądź rozwija, a tym samym winda opada lub unosi się. Na najwyższym piętrze znajduje się pole startowe wyścigu dla dwóch samochodzików oraz parking, na trzech poziomach środkowych również jest parking, natomiast na najniższym piętrze znajduje się meta wyścigu, kolejne miejsca parkingowe oraz stacja benzynowa i  imitacja budynku serwisu samochodowego.

W zestawie znajdują się 2 metalowe samochodziki, które aż proszą się o wzięcie udziału w wyścigu. Ten 4-poziomowy Garaż Bosch Service firmy Klein jest doskonałym elementem zabawy każdego małego wielbiciela motoryzacji.


Specyfikacja produktu:

  • 4-poziomowy parking + 2 metalowe samochodziki
  • wysokość parkingu: 68 cm
  • szerokość parkingu: 55 cm
  • długość samochodzików: 6-7 cm
  • wymiary opakowania: 66 x 41 x 12 cm
  • zabawka mechaniczna, nie wymaga baterii
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia