Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 3904 Traktor John Deere do skręcania z przyczepą i pługiem

Klein 3904 Traktor John Deere do skręcania z przyczepą i pługiem

Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch oraz John Deere, jest największą na światowym rynku zabawek.
Zarówno marka Bosch jak i najpopularniejsza chyba w świecie pojazdów rolniczych marka John Deere, kojarzą się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów – nie inaczej jest w przypadku tych zabawek.

Zestaw konstrukcyjny 3904 zawiera traktor John Deere z ładowaczem przednim oraz akcesoria, za pomocą których dziecko może samodzielnie stworzyć 2 przyczepy o różnej funkcjonalności. Każda z nich jest niezbędna w nowoczesnym gospodarstwie. Możliwość samodzielnego przerabiana pojazdu przysporzy wiele frajdy małemu wielbicielowi rolnictwa. Jest to zabawka łącząca w sobie kilka istotnych cech: majsterkowanie, kreatywność oraz klasyczną zabawę autami. Do podstawowego ciągnika producent dołączył poręczny śrubokręt dzięki czemu mamy wszystko czego potrzeba do kreatywnej zabawy. Wszystkie elementy wykonane są tak precyzyjnie, że nawet 3-tetnie dzieci są w stanie poradzić sobie z odkręcaniem i wkręcaniem śrub. Cały traktor także można rozkręcić i skręcić ponownie.

Z elementów zawartych w zestawie można stworzyć:
 - traktor John Deere z ładowaczem przednim (wymiary ciągnika z ładowaczem i przyczepą 47,5 x 12,5 x 10);
 - żółtą przyczepę typu Joskin z wywrotem tylnym;
 - pług;

Zestaw składa się z elementów takich jak:

 - ciągnik z czterema dużymi, ruchomymi kołami i ruchomym ładowaczem,
 - przyczepa typu Joskin / zamiennie,
 - pług zaczepiany / zamiennnie,
 - plastikowy śrubokręt z zieloną rączką,

wymiary opakowania: 59 x 27 x 13,8 cm
zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3