Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 5101 Princess Coralie Kareta z koniem i skrzynią skarbów

Klein 5101 Princess Coralie Kareta z koniem i skrzynią skarbów

Nowość w ofercie firmy Theo Klein GmbH - świat małej Księżniczki Coralie dla poszukujących dobrej zabawy dziewczynek. Seria bogata jest w produkty od najmniejszych akcesoriów po zamek z pełnym wyposażeniem.
Kolekcja oparta jest na figurkach małej księżniczki i jej przyjaciół zwierząt. Znajdziemy tu zestawiki z akcesoriami do odgrywania różnych sytuacji z życia Princess Coralie, wyposażenie pomieszczeń zamku w kartonikach imitujących pokoje, a także duże zestawy jak np. bryczka z koniem, gawra niedźwiedzia z grą zręcznościową, magiczne drzewo z grą planszową oraz zamek. Wszystko jak zwykle wykonane w doskonałej jakości i z dbałością o szczegóły. Cała seria doskonale stymuluje dziecięcą wyobraźnię do wymyślania najróżniejszych sytuacji i przygód, które mogą przydarzyć się małej dziewczynce i jej przyjaciołom.

Przepiękna królewska kareta ze złotymi elementami, ciągnięta przez białego konia to idealne uzupełnienie zabawy w księżniczkę. Trudno sobie wyobrazić prawdziwą princessę bez takiego pojazdu. W wyposażeniu karety znajduje się złota skrzynia pełna królewskich skarbów w postaci m.in. złotych talerzy, kielichów i kandelabru, a także monet i drogocennych kamieni.
Zestaw zapakowany jest w elegancki kartonik.

Wymiary opakowania: 29 x 16 x 6 cm
Wiek dziecka: 3+