Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 3916 Traktor John Deere z silnikiem do skręcania

KL 3916 John Deere Tractor Engine

Zabawka John Deere Engine, to coś specjalnego dla wielbicieli pojazdów rolniczych. Zabawka imitująca przód traktora John Deere z podnoszoną maską z jednej strony i kierownicą i deską rozdzielczą z drugiej. Po otworzeniu maski dziecko znajdzie w środku mnóstwo atrakcji w postaci narzędzi, pokręteł i śrub. Młody mechanik może dokonywać wielu napraw i przeglądów swojego pojazdu rolniczego. Wymiana kół, odkręcanie błotników, odkręcanie elementów silnika, wymiana świec zapłonowych, demontaż grilla chłodnicy, czy sprawdzenie poziomu oleju w silniku, to tylko część atrakcji jakie może podczas zabawy spotkać mały mechanik. Zabawka wyposażona jest w moduł dźwiękowy (odgłosy silnika i klakson) i świetlny (świecą reflektory).
Zabawka wymaga użycia baterii, które nie są zawarte w zestawie. W celu zdjęcia kół można zastosować umieszczony w zabawce podnośnik. Pod maską schowany jest także komplet potrzebnych narzędzi, natomiast pod kierownicą znajdują się specjalne schowki na śrubki czy nakrętki. Z całą pewnością jest to jedyny w swoim rodzaju zestaw oferujący ograniczoną jedynie wyobraźnią dziecka możliwość zabawy. W zestawie znajduje się traktor/ stacja serwisowa John Deere do samodzielnego skręcenia, niezbędne narzędzia potrzebne do napraw: śrubokręt, klucz maszynowy oraz klucz do świec zapłonowych. Jest to zabawka łącząca w sobie kilka istotnych cech : majsterkowanie, kreatywność oraz klasyczną zabawę. Wszystkie elementy wykonane są tak precyzyjnie, że nawet 3-letnie dzieci są w stanie poradzić sobie z odkręcaniem i wkręcaniem śrub. Dzięki posiadanej licencji John Deere i staranności wykonania, produkty odwzorowane będą w wysokim stopniu z realnymi pojazdami. Dzięki wielu możliwościom złożenia tego zestawu mali fani marki John Deere mogą popuścić wodze wyobraźni. Dzięki zabawce konstrukcyjnej dzieci ćwiczą swoją sprawność motoryczną i koordynację oko-ręka, a dzięki wielu możliwym kombinacjom także wyobraźnię i kreatywność.

Specyfikacja:
Produkt jest zabawką
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia
Waga : 5,6 kg
Wymiary opakowania : 44x52x40 cm
Wymagane baterie : 8 x AAA
Ilość w opakowaniu zbiorczym : 2
Kraj pochodzenia : Chiny

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. Stworzona przez firmę Klein oferta narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch oraz John Deere, jest największą na światowym rynku zabawek. Zarówno marka Bosch jak i najpopularniejsza chyba w świecie pojazdów rolniczych marka John Deere, kojarzą się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów i nie inaczej jest w przypadku tych zabawek.

W serii KLEIN na licencji John Deere dostępne również:

KL 3903 Traktor John Deere do skręcania
KL 3907 Traktor John Deere do skręcania + mega zestaw
KL 3908 Traktor John Deere do skręcania na lawecie