Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 3911 Samochód serwisowy John Deere

Klein 3911 Samochód serwisowy John Deere

Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch oraz John Deere, jest największą na światowym rynku zabawek.
Zarówno marka Bosch jak i najpopularniejsza chyba w świecie pojazdów rolniczych marka John Deere, kojarzą się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów – nie inaczej jest w przypadku tych zabawek.

Zestaw konstrukcyjny 3911 zawiera samochód serwisowy John Deere z akcesoriami. Pojazd jest przystosowany do rozkręcania i skręcania go przez dziecko za pomocą dołączonego do zestawu śrubokrętu. Jest to zabawka łącząca w sobie kilka istotnych cech: majsterkowanie, kreatywność oraz klasyczną zabawę autami. Wszystkie elementy wykonane są tak precyzyjnie, że nawet 3-letnie dzieci są w stanie poradzić sobie z odkręcaniem i wkręcaniem śrub. Auto dla uatrakcyjnienia zabawy zostało wyposażone w moduł świetlno-dźwiękowy, a także w gumowe opony. Do wyposażenia należą także 2 beczki z paliwem i wężem do tankowania. Zabawka została bardzo solidnie wykonana, co zapewni godziny świetnej zabawy.

Zestaw zawiera 31 elementów.

Zestaw wymaga zastosowania 3 szt. baterii guzikowych LR41 (zawarte w zestawie).

wymiary opakowania: 37 x 8 x 27 cm
zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3