Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 8574 Warsztat Bosch 77el.

Klein 8574 Warsztat Bosch 77el.

Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch, jest największą na światowym rynku zabawek.
Wszystkie urządzenia są praktycznie kopiami prawdziwych narzędzi dostępnych dla dorosłych. Są one oczywiście dostosowane dla dzieci wielkością, ciężarem, a przede wszystkim są super bezpieczne. Marka Bosch kojarzy się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów – nie inaczej jest w przypadku tych zabawek.
Narzędzia działające na baterię posiadają takie funkcje, aby podczas zabawy zachowywały się niemal identycznie jak prawdziwe. W rezultacie wywołuje to ogromny entuzjazm u dzieci, jak i u Tatusiów, którzy często chętnie dołączają do zabawy.
Wszystkie produkty z serii (wkrętarki, nakrętki, śruby, elementy konstrukcyjne itp.) są kompatybilne.
Wygodny i bogato wyposażony warsztat zachwyci każdego małego rzemieślnika. Wszystkie elementy zestawu - zarówno narzędzia, jak i elementy konstrukcyjne - wykonane są z dbałością o detale. Są w pełni bezpieczne dla małych rączek.
Wszystkie brzegi są zaokrąglone, elementy są lekkie, a jednocześnie bardzo solidnie wykonane, z najlepszej jakości tworzyw sztucznych.
Warsztat zawiera w sumie 77 elementów. Oprócz stolika roboczego z półką i ścianką z uchwytami, dziecko otrzymuje narzędzia, śruby, nakrętki, "deseczki" różnej długości z otworami do śrub. Zestaw jest jest na tyle bogaty, że umożliwia mnóstwo kreatywnej zabawy. Łącząc elementy za pomocą śrub, dziecko doskonale ćwiczy zwinność rąk. Posiadając niezbędne akcesoria może bez problemu naśladować wykonywane przez dorosłych z użyciem narzędzi prace domowe.

Zestaw zawiera:
- Młotek,
- imadło,
- poziomica,
- kombinerki,
- klucz płaski,
- śrubokręt,
- kątomierz,
- pilnik,
- kombinerki,
- piła,
- oraz elementy takie jak śruby czy nakrętki.

Wymiary: 57 x 35 x 86 cm

Opinie:
"Serię narzędzi Bosch firmy Klein wyróżnia ergonomia (idealne dopasowanie do rąk dzieci), łatwość w użytkowaniu, wzornictwo (są to zabawki do złudzenia przypominające narzędzia tatusiów) oraz kompatybilność z wieloma zestawami kreatywnymi (samochody do skręcania, budynki itp.). Cała seria wyróżnia się także bardzo wysoką jakością wykonania." Według portalu zabawkowicz.pl

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt zawiera drobne elementy i może doprowadzić do zadławienia się dziecka.