Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 1637 Lalka do kąpieli w szlafroczku Princess Coralie

Klein 1637 Lalka do kąpieli w szlafroczku Princess Coralie

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. 

Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje.

Bobas - księżniczka Coralie doskonale nadaje się do tego, aby się nią zaopiekować.
Lalka ubrana jest w śliczny, milutki, różowy szlafroczek frotte. Strój wykonany jest bardzo starannie z dobrej gatunkowo tkany. Na kapturze naszyte ma zabawne uszka. Ubranko zawiązywane jest z boku różowym sznureczkiem. Szlafrok można prać ręcznie.
Lalka wykonana jest w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i doskonale nadaje się do kąpieli i zabawy w wodzie. Korpus, głowa i nóżki są twarde natomiast rączki są bardziej miękkie. Tworzywo jest przyjemne w dotyku, a wszystkie elementy bardzo starannie wykonane. 

Do lalki dołączona jest gumowa kaczuszka.
Wanna nie jest zawarta w zestawie.
Do lalki świetnie pasują wanienki z serii Princess Coralie , np.: klein 1663, klein 1647, klein 1675

wielkość lalki: 36cm
wielkość opakowania: 26 x 20 x 33 cm
 
Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 10 mies.