Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 5869 Prostownica Braun z akcesoriami

Klein 5869 prostownica i akcesoria Braun

Kolekcja akcesoriów fryzjerskich na licencji Braun skierowana jest do dziewczynek. Oferuje ona szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje. Urządzenia do stylizacji fryzur wyposażone są w funkcje imitujące pracę prawdziwej suszarki, czy prostownicy. Wykonane są one z niezwykłą starannością, dzięki czemu, dziewczynki mogą układać fryzury nie tylko lalkom, ale także mamom, czy koleżankom. Suszarka dmucha powietrzem, ale nie nagrzewa się. Grzebień, szczotka, spinki do włosów mają zaokrąglone końcówki, którymi nie można się ukłuć ani skaleczyć. Wszystkie elementy są bardzo wysokiej jakości, są także bardzo ładnie wykonane, wielkością dostosowane do dziecięcych rąk.
Wszystkie zestawy zaprojektowane są w pięknej dziewczęcej kolorystyce i zachęcają do kreatywnej zabawy dziewczynki w różnym wieku.

Ten niewielki, ale profesjonalny zestaw jest nieodzownym wyposażeniem każdej profesjonalnej fryzjerki. Dzięki niemu dziewczynka może bawić się w układanie fryzury zarówno z lalką, jak i z mamą lub koleżanką. 
Prostownica nie nagrzewa się na prawdę. Posiada ona jednak takie funkcje, że doskonale imituje prawdziwe urządzenie wykorzystywane w zakładach fryzjerskich. Wykonana identycznie, jak prawdziwa prostownica Braun Satin Care 7 z pewnością wzbudzi zachwyt każdej małej miłośniczki układania fryzur. Zabawka spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, wykonana jest z materiałow wysokiej jakości.

W zestawie znajdują się:

 - prostownica do włosów ze światłem imitującym nagrzewanie (zasilana baterią R03);
 - grzebień;
 - spinki do włosów - 2 szt.

Baterie nie są dołączone do zestawu.

Wymiary opakowania: 27 x 3 x 19 cm
Wiek: 3+

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.