Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 1682 Krzesełko 4w1 Princess Coralie

Klein 1682 Krzesełko 4w1 Princess Coralie

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. 


Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje.

Krzesełko 4 w 1 to zestaw gwarantujący ukochanej lalce wygodę i bezpieczeństwo w każdej sytuacji - podczas karmienia, usypiania, jazdy samochodem czy zabawy... Zarówno rama jak i samo siedzisko skonstruowane są w taki sposób, że bardzo szybko, w prosty sposób możemy stworzyć z nich to, co akurat podpowie nam w zabawie wyobraźnia. Jeśli akurat jest pora obiadu, możemy posadzić lalkę wielkości 40-50cm w wygodnym krzesełku do karmienia. Jeśli laleczka jest śpiąca, możemy umieścić ją w kołysce. Kiedy jest pora na zabawę, z konstrukcji robimy huśtawkę, a gdy wybieramy się na zakupy, przyda nam się poręczne nosidełko z regulowaną rączką. O takim zestawie z pewnością marzy każda mała mamusia.
Wszystko wykonane z solidnych materiałów w pięknych dziewczęcych kolorach. Pokrowiec fotelika zdejmuje się do prania.

Wymiary opakowania: 45x18x54cm

Dla dzieci powyżej 3 lat