Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Klein 1675 Zestaw do kąpieli Princess Coralie większy

KL 1675 Zestaw do kąpieli Baby Coralie duży

Duży zestaw do kąpieli z popularnej serii Baby Coralie ma wszystko, czego każde dziecko bawiące się lalkami może chcieć do kąpieli i opieki nad swoimi pociechami. Dzięki temu zestawowi dumne małe mamy lalek mogą kąpać swoje zabawkowe dzieci i opiekować się nimi zaraz po kąpieli, ponieważ zestaw z wanną zawiera również pieluchę, myjkę do kąpieli i gąbkę, termometr, piszczącą kaczkę, smoczek, grzebień i nocnik. Nawet lalki do 50 cm wzrostu czują się komfortowo w tej wanience. Zestaw daje dzieciom poczucie bycia prawdziwymi mamami lub tatusiami.

Specyfikacja:
Produkt jest zabawką
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia
Składa się z wanienki, gąbki, myjki, śliniaczka, nocnika, pieluchy, smoczka, rybki, rozgwiazdy, termometru, grzebienia, buteleczki zasypki i kremu dla niemowląt
Waga : 0,7 kg
Wymiary opakowania : 51x28x15 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym : 6
Kraj pochodzenia : Niemcy

Duży zestaw do kąpieli jest częścią serii Baby Coralie firmy Klein, która opracowała wiele pięknych akcesoriów dla lalek: śpiworki, nosidełka dla lalek, krzesełka, w pełni wyposażone torby na pieluchy, wanienki i zestawy pielęgnacyjne i wiele więcej. Kiedy dzieci opiekują się swoimi lalkami, zabierają je ze sobą, gdziekolwiek się udają, pielęgnują je i troszczą się o nie, rozwijają empatię, wyobraźnię i zdolności motoryczne. Wszystkie zabawki tej serii przyczyniają się do pomysłowego odgrywania ról, podczas którego dzieci uczą się wiele o odpowiedzialności, miłości, trosce, komunikacji i empatii.


W serii KLEIN Baby Coralie dostępne również:
Klein 1601 Śpiworek dla lalki Princess Coralie
Klein 1647 Wanna z akcesoriami Baby Coralie
Klein 1653 Zestaw do pielęgnacji lalki Princess Coralie
Klein 1673 Pieluszki dla lalki Baby Coralie 3szt.
Klein 1689 Nocnik z akcesoriami dla lalki Baby Coralie
Klein 1717 Lalka interaktywna Princess Coralie
Klein 1732 Zestaw do karmienia i pielęgnacji Princess Coralie