Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 6742 Wózek do sprzątania z odkurzaczem Vileda

Klein 6742 Wózek do sprzątania z odkurzaczem Vileda

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. 


Kolekcja akcesoriów do sprzątania na licencjach Klein, Vileda i Leifheit jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.
Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.

Zestaw z wózkiem do sprzątania i odkurzaczem jest jednym z najbogatszych zestawów w tej serii. Oprócz standardowych akcesoriów do sprzątania, takich jak zmiotka z szufelką i miotła, zawiera także wyglądające zupełnie jak prawdziwe wiadro z wyciskaczem oraz mopa paskowego. Wszystkie te elementy mogą na prawdę zostać użyte do sprzątania.
Główną atrakcją tego zestawu są jednak wózek i odkurzacz. Wózek został zaprojektowany i wykonany tak, aby można było umieścić na nim wszystkie pozostałe sprzęty, a także coś więcej, ponieważ posiada specjalną półeczkę na detergenty, czy ściereczki. Dwa duże koła zamontowane po bokach oraz wygodny uchwyt, pozwalają szybko i wygodnie przemieścić się ze swoim warsztatem pracy w dowolne miejsce w domu.
Odkurzacz, tak jak reszta akcesoriów, wykonany na licencji Viledy, do złudzenia przypomina prawdziwy odkurzacz tej firmy. Jego funkcje także imitują prawdziwe urządzenie - odkurzacz buczy, a także zasysa do zbiorniczka dołączone do niego granulki. Oczywiście zbiornik ten można później opróżnić, aby od nowa zacząć zabawę. Urządzenie posiada 2 duże koła z tyłu i jedno małe z przodu oraz ergonomiczną rączkę, więc da się nim łatwo sterować podczas odkurzania podłogi.
Z całą pewnością, taki zestaw przysporzy wiele radości każdemu dziecku.

W skład zestawu wchodzą:
 - wózek o wysokości 59 cm
 - wiaderko do mopa,
 - mop,
 - szczotka,
 - zmiotka z szufelką,
 - odkurzacz (wymaga użycia 2 baterii R20 / D (brak w zestawie))
          wymiary odkurzacza: około 27 x 17 x 14,5 cm
          wysokość uchwytu nad ziemią: około 70 cm
          długość elastycznej części rury: około 55 cm

zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia

wymiary opakowania: 55,5 x 33 x 18 cm