Oficjalny
dystrybutor
firmy Klein

logo

Wyszukaj produkt

Sieć dystrybucji

Wyszukaj sklepy sprzedające nasze produkty, w twojej okolicy. Wybierz region który Cię interesuje:

 

Nieprawidłowe dane

Klein 6841 Odkurzacz Miele 2+

Klein 6841 Odkurzacz Miele 2+

Odkurzacz ten jest w kolorze czerwono-czarnym z czarno-srebrną rurą. Takie połączenie kolorów, a także faktur połyskliwego, czerwonego plastiku z czarnymi, matowymi elementami sprawia, że całość wygląda stylowo i elegancko. Odkurzacz Miele został wyposażony w efekt dźwiękowy realistycznie imitujący działanie prawdziwego odkurzacza, a takżeruchome kółeczka, które pozwalają mu poruszać się bez problemów po powierzchniach płaskich.
Zabawka posiada wyprofilowaną rurę odkurzacza, którą łatwo utrzymać w dziecięcych rączkach, dużą, prostokątna końcówkę sprzątającą w kolorze czarnym, ozdobioną białym logiem Miele. Na obudowie odkurzacza znajduje się przezroczyste okienko, przez które widać wirujące kulki poliestrowe imitujące kurz a także pokrętło imitujące ustawianie jednej z 3 mocy ssania.
Dzięki tym wszystkim realistycznym funkcjom i cechom tego odkurzacza, każde dziecko może wziąć udział w porządkach domowych, naśladując rodziców. Odkurzacz ten dostarczy dzieciom realistycznych wrażeń i wspaniałą zabawę w bezpiecznych warunkach.


Zestaw zawiera :
- zabawkę/odkurzacz z akcesoriami wyposażony w efekt dźwiękowy - 1 szt.
- odkurzacz nie posiada funkcji ssania
- wymaga użycia 3 baterii R14 (brak w zestawie)
- wymiary odkurzacza: około 28 x 13 x 16,5 cm
- szerokość szczotki: około 16,5 cm
- waga odkurzacza: 2 kg

Wymiary opakowania: 39 x 21,7 x 27,8 cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia